Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Çifti që është martuar 100 herë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Çifti që është martuar 100 herë   16th October 2011, 22:23

Çifti që është martuar 100 herëTenessee (SHBA), 10 tetor - Lauren dhe David Blair, një çift amerikan, janë martuar për herë të 100-të me njëri-tjetrin.

Çifti nga Tenessee duket se gjëja që i pëlqen më shumë të bëjnë në jetë është të shkojnë në altar. Martesën e parë e kanë kryer në vitin 1984, në kanionin Taponga. Që nga ajo ditë, çifti nuk ka reshtur së bëri celebrimin dhe gjithmonë në një vend të ndryshëm nga i mëparshmi.

Në vitin 2001 ata u martuan për herë të 66, duke arritur kështu një rekord botëror. Që nga ajo ditë ata vetëm sa e kanë bërë edhe më të pakapshëm rekordin e tyre të regjistruar në librin Guiness, transmeton TCH.

Por, kush është arsyeja e përsëritjes së një procesi të tillë? Gruaja thotë se i pëlqen shumë përsëritja e momenteve të fillimit të dashurisë. Ndërsa, burri është më i interesuar të martohet për faktin se pas çdo martese ka një muaj mjalti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12139
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Çifti që është martuar 100 herë   7th November 2011, 16:20

qekjo koka qajo qe thot populli : Kur ski pun luje deren,kta spaskan pas qka me bo,qka po bojm hajt po martohemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Çifti që është martuar 100 herë   7th November 2011, 20:05

Hahahaha...... nuk e di a eshte per tu lavderuar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12139
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Çifti që është martuar 100 herë   7th November 2011, 22:06

Po qfar per tu lavderuar qysh mu bo i famshem hajt po martona 100 her,marifet vallah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çifti që është martuar 100 herë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çifti që është martuar 100 herë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato:ÇIFTI I HESHTUR.(Tregim)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Kuriozitete-
Kërce tek: