Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te rejat te profesori Leonard Gjibexhiu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Te rejat te profesori Leonard Gjibexhiu   10th August 2011, 12:23

Perhsndetje te nderuar students,
(Me permirsim se kisha ber nje gabim ne date per lenden e Marketingut)

Uroj te jeni mir dhe qe pushimet po ju shkojn mbar!

Desha te ju informoj per afatin e dyt te provimeve:

Afati i dyt per Business English do te jet me 22.08.2011 (per kohen nuk me kan informu ende
Per lenden Bazat e Marketingut me 05.09.2011 (nga ora 10:00 - 11:30)

Per lenden Business to Business Marketing (B2B) me 24.08.2011 (per kohen nuk me kan informu ende)

Per ndonje ndryshim ne date apo ne kohe un do t'ju njoftoj paraprakisht.
Ju lus qe ne baz te mundesive ti njoftoni edhe koleget nese nuk e kan marr kete informat.

Me respekt
Leonard Gjibexhi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Te rejat te profesori Leonard Gjibexhiu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prof. Dr.Nexhmedin Spahiu: Lindja dhe gjymtimi i Republikës së Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Administrim Biznesi :: Lajmet e Administrim Biznesit-
Kërce tek: