Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te prezantohem?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Si te prezantohem?   17th February 2011, 20:31

Per tu prezentuar, ju duhet te hapni nje teme te re, dhe te Title of Topics, shkruani, p.sh emrin tuaj

Menyra e prezentimit, duhet treguar:
- Emrin (+Mbiemrin)
- Moshen
- Vendi nga jeni
- Cfare drejtimi jeni?
- Si erdhet ne forum?
-Cfare prisni nga forumi...?

dhe gjera tjera shtese qe deshironi te tregoni.


Edituar për herë të fundit nga Adminstratori në 2nd October 2015, 17:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
rrita
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13555
Reputacioni : 0
Join date : 20/02/2011

MesazhTitulli: Re: Si te prezantohem?   20th February 2011, 19:04

tung. jam rrita nga pz . drejtimi psikologji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Si te prezantohem?   21st February 2011, 14:21

Pershendetje rrıta, mıre se ke ardhe ne forum, por per tu prezantuar duhet te hapesh nje teme te re.

Shpresoj se do te kalosh mıre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
rrita
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13555
Reputacioni : 0
Join date : 20/02/2011

MesazhTitulli: Re: Si te prezantohem?   26th February 2011, 10:07

mirse ju gjej Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te prezantohem?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te prezantohem?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: