Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ju pershendes mikesha e miq studente!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edmond Shallvari
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Pikët : 13147
Reputacioni : 6
Join date : 12/10/2011
Age : 61

MesazhTitulli: Ju pershendes mikesha e miq studente!   12th October 2011, 20:11

Nuk di sa i pranueshem mund te jem prej jush, por rastesisht ne google ndesha me prezencen time ketu, perfaqesuar me disa shkrime e krijime te miat, vendosur nga nje dashamires i artit, gje qe me ngjalli deshiren e antaresimit. Falenderoj mikun Gashi per prezantimin e bere, keshtu qe e quaj te tepert te perseris biografine time. Ne vazhdim do me njihni me mire nepermjet krijimtarise sime. Ndodhja mes jush me sjell prane kohen time studentore mes viteve 1977 - 1982 ne Universitetin e Tiranes, Fakultetin Ekonomik. I tille ndjehem dhe tani ne lartesine e 54 viteve te jeters sime. Uroj shendet fizik e mendor per te gjithe ju dhe suksese ne udhen e dijes.[quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët : 14368
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Ju pershendes mikesha e miq studente!   12th October 2011, 21:42

Faleminderit nga ju dhe Mirësevini, kënaqësia jonë të kemi një mik më të moshuar se ne!

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët : 13203
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 28
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Ju pershendes mikesha e miq studente!   13th October 2011, 00:00

Mir se vjen ktu tek ne .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ju pershendes mikesha e miq studente!   13th October 2011, 13:32

Ju uroj mireseardhje ne forumin tone, i nderuar zoteri Edmond.

Shpresoj se do te kalojme caste te kendshme me krijimtarine tuaj.

Me respekt Kujtimi - Administratori i forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14544
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Ju pershendes mikesha e miq studente!   13th October 2011, 13:42

@ Edmond Shallvari, ndjehem shum mir qe je pjes e forumit dhe qe do gjesh kohen ta ndash me ne, kam lexu gati te gjitha ato qe i kam postu dhe vertet ju vlersoj shum, eshte knaqesi e imja qe mund te kemi kontakt permes forumit.

Gjithashtu ju uroj te kaloni sa me bukur me ne!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes mikesha e miq studente!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ju pershendes mikesha e miq studente!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: