Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje ide e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13789
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Nje ide e re   9th October 2011, 15:02

Cfare thuani te bejm edhe nja nje kartel?
Per antaret e forumit, sepse me von mund te hapim edhe nje forum ne shkoll me takime live, edhe te diskutojm per gjera te ndryshme, per organizimet te ndryshme studentore, vizita e blla blla, mendoj qe ja vlejn...

Mund te jepni komentet e juja se cka mendoni ose edhe nqs keni ndonje ide te re pse jo thujeni Very Happy

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15763
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   9th October 2011, 18:17

A mund ta zberthesh pak me shume idene, te lutem...???

Cfare po mendon te bejme nja nje kartel?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13789
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   9th October 2011, 18:33

Thjesht po mendoja ta formonim edhe nje grup jasht internetit, duke u takuar shpesh, por njeher te shikojm kur te fillojn ligjeratat e do mirrem me kete gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 12448
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 27
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   9th October 2011, 18:47

Vshtire qe kane tgjithe kohe mu taku,dikuj psh mundet mos mi konvenu ajo kohe kur dojim mu taku etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 13613
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   9th October 2011, 22:52

Sapo më erdhi një ide dhe kjo është: Te presim njëherësh çdo të ndodh me forumin, sa do të jetë aktivë se sa do të jetë i vyeshëm dhe nëse ka aq sukses të madh dhe interesim të tillë, atëherë ndosha mundë të investojmë pak, por ende është shumë herët.

Shpresoj që të mos keni IDE të reja njëherë Very Happy Rrini më gjatë Disconnected sepse shumë update po vinë lol - hajgare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13789
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   10th October 2011, 19:28

Okejj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15763
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   11th October 2011, 14:34

"lol"l... na habite me keto ide ti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje ide e re   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje ide e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Administratoret dhe moderatoret :: Ankesat dhe sygjerimet tuaja-
Kërce tek: