Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Konkurs per moderatorë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Konkurs per moderatorë   3rd August 2011, 14:30

Ne nevoje per perkujdesje te forumit

FORUMI UPPZ

shpall KONKURS per moderatore.


Forumi akoma eshte ne fazen e pare dhe ka nevoje per ndryshime dhe rregullime te reja.
Kushtet per tu bere moderator/e i forumit jane:
- Te jete mbi moshen 15 vjet
- Te njohe mire punen e moderimit dhe punen neper forume
- Te jete student i UPPZ
- Te kete postime (mesazhe) shume
- Te jete anetare aktivDetyrat e moderatorit, ne fillim do te jene:
- T'i njohtoj studentet e tjere per forumin
- T'u ndihmoj atyre ne lidhje me forumin
- Te hape tema te reja
- T'i nxise anetaret te jene aktiv neper tema
- Te shlyej mesazhet e panevojshme
- Te zhvendos temat ne forumet e duhura, ne rast gabimi
- Te permisoj gabimet e mundshme neper mesazhet e anetareve etj.


Konkursi mbetet i hapur...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Konkurs per moderatorë   3rd September 2011, 14:38

Konkursi mbyllet perkohesisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Konkurs per moderatorë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Konkurs letrar - Për nderë të 100 vjetorit të ngjarjes më të lavdishme të historisë së Malësisë së Madhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Lajmet rreth forumit te UPPz-së-
Kërce tek: