Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nga cila shkolle vini?

Shko poshtë 

Nga cila shkolle e mesme vini?
Gjimnaz
60%
 60% [ 3 ]
Ekonomi
0%
 0% [ 0 ]
Mjekesi
0%
 0% [ 0 ]
Teknike
20%
 20% [ 1 ]
Tjeter
20%
 20% [ 1 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Nga cila shkolle vini?   8th October 2011, 17:46

Cfare shkolle te mesme keni kryer, dhe si e ka emrin ajo shkolle?

Gjegjesisht dhe cfare drejtimi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   20th November 2011, 10:26

Gjimnaz - Shkencat natyrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9853
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   8th June 2013, 23:38

Gjimnaz - Shkencat shoqrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nga cila shkolle vini?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxënësve në shkollat tona
» Kadri Mani & Avni Avdiu: Zonja Carla del Ponte, pasi të hetoni në Bosnjë e në Serbi, mund të vini në Kosovë
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?
» Qerim Pllana:Një vepër e cila përjetësishtë jeton përjetësinë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: