Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për kontratë - Obavestenje o ugovoru

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim për kontratë - Obavestenje o ugovoru   5th July 2011, 19:14UNIVERSITETI PUBLIK I PRIZRENIT
UPzNJOFTIMI PËR KONTRATË
PUNË
Konform nenit 38 të Ligjit Nr. 02/L-99, Ligji për Prokurimin Publik në Kosovë, të shpallur me Rregulloren Nr.2007/20

Nr. i Prokurimit: 10208011021521
I AUTORITETI KONTRAKTUES: UNIVERSITETI PUBLIK I PRIZRENIT
II LËNDA E KONTRATËS
II.1.1 Titulli i kontratës i dhënë nga autoriteti kontraktues: RENOVIMI I OBJEKTIT TE Upz ish SHKOLLA E MESME EKONOMIKE
II.1.2 Lloji i kontratës dhe lokacioni i dorëzimit të [punëve] : Punë, vlerë të mesme, Prizren UPz
II.1.3 Informacione të marrëveshjes kornizë: <nëse aplikohet, shëno kohëzgjatjen e marrëveshjes kornizë>
III INFORMACIONET LIGJORE, EKONOMIKE, FINANCIARE DHE TEKNIKE
III.1.1[Sigurimi i ekzekutimit 5% të Vlerës së Kontratës]

IV.2 KRITERET E DHËNIES SË KONTRATËS: < shëno: Tenderi ekonomikisht më i favorshëm
IV.3 INFORMACIONET ADMINISTRATIVE
IV.3.2 Kushtet për marrjen e dosjes së tenderit / dokumenteve para-kualifikuese
Afati i fundit për pranimin e kërkesave për dosjen e tenderit në formë elektronike bajram.kolgeci@hotmail.com / dokumenteve para-kualifikuese:
data: 16.7.2011 (dd/mm/vvv) koha:8:30-15:30 vendi UPZ Zyra nr 6


x
Dokumentet me pagesë: Po Jo
Nëse po, çmimi: ___________________________¬¬¬¬¬¬__________
IV.3.3 Afati kohor për pranimin e tenderëve / kërkesave për pjesëmarrje:
data 21.7.2011 (dd/mm/vvv) koha14:30 vendi Upz nr 6
IV.3.5 [Sigurimi i tenderit: 3% € e vlerës së ofertës]
IV.3.8 Takimi për hapjen e tenderëve:
Data: 21.7.2011 (dd/mm/vvv) koha: 14:30 vendi: Upz, Zyra nr. 6
NENI V: INFORMACIONET PLOTËSUESE
V.1 ANKESAT
Çdo palë e interesuar mund të parashtrojë ankesë pranë Organit Shqyrtues të Prokurimit:
(shëno adresën e plotë): OSHP Rr. Garibaldi afër Grandit
Në bazë të dispozitave të Pjesës VIII të Ligjit Nr 02/L-99, Ligji për Prokurimin Publik në Kosovë, të shpallur me Rregulloren nr. 2007/20.
Versioni i plotë i Njoftimit për Kontratë është në dispozicion në: www.ks-gov.net/krpp

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Njoftim për kontratë - Obavestenje o ugovoru
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: