Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?

Shko poshtë 

A deshiron Vending Machines ne fakultet?
Po
100%
 100% [ 24 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 24
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16368
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   7th October 2011, 19:25

Vending Machines jane aparate shitese permes te cilave shiten produkte te ndryshme, si kafe, pije, cokollata etj, ku ti i fut parate ne keto aparate dhe merr produktin qe deshiron.

A do te kishit dashur qe aparate te tilla te kete ne fakultetin tone?

Avantazhet qe ofrojne keto aparate eshte qe studentet nuk hargjojne kohe per te blere ne vende tjera, pastaj cmimet jane me te lira sesa te tjeret qe ofrojne produkte te njejta.
Ne keto aparate, mund te ofrojne, si fillim:
Kafe

Pije tjera:
Coca-Cola
Fanta
Schweeps
Sola
Uje

dhe cokollata te tilla si:

Snicerks
Lion
Dido
Kit-kat
Albeni
dhe ORBIT.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 13053
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 28
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   8th October 2011, 00:10

Vota ime shkoj per pro,do ishte e nevojshme nje maqine e tille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14218
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   8th October 2011, 00:13

Do të ishte shumë moderne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14394
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   8th October 2011, 13:13

Nuk ka Kafe, ose Nesscaffe te ftoft?
Edhe un jam Proo, edhe le te behet pse jo, do na ndihmoj shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14218
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   8th October 2011, 13:37

vetëshërbim Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Florentina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 4
Pikët e grumbulluara : 12971
Reputacioni : 0
Join date : 13/10/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   15th October 2011, 19:23

jane shum te nevojshme ato aparate, pse mua do te ishin shum te mireseardhura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12909
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   7th November 2011, 10:26

sHum mir nese na mundesohet me e pas nje aparat te tille brenda objektit po shtrohet pyetja a do te arrije te mbijetoje ai aparat me shume se 1 muaj?( e dijm te gjith se pak me u blloku shqiptari i mshon shkelm )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16368
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   7th November 2011, 15:03

Hahahaha... kjo po qe eshte parashikuar....

Ne te vertet JIT (Just in Time) Vending Machines eshte nje projekt i disa studenteve, kandidate per grandin ne USAID, dhe shpresojme te realizohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Florentina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 4
Pikët e grumbulluara : 12971
Reputacioni : 0
Join date : 13/10/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   7th November 2011, 15:31

hahaaha mire e mnduar ruvejda por edhe en e kemi menduar kete mundesi, hiq nuk eshte qudi edhe nese i prishin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mia
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 18
Pikët e grumbulluara : 12858
Reputacioni : 0
Join date : 07/11/2011

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   24th February 2012, 10:28

Nuk ka Kafe, ose Nesscaffe te ftoft Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16368
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   24th February 2012, 15:18

Po po ka, do te sjellim kafe te ftohte, qaj, qumesht, djath, kos...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A jeni te interesuar qe ne fakultet te kete Vending Machines?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: