Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Not permitted

Shko poshtë 
AutoriMesazh
vg
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 12408
Reputacioni : -1
Join date : 07/10/2011
Drejtimi : TIT

MesazhTitulli: Not permitted   7th October 2011, 01:11

Pershendetje per juve antarë të nderuar .
Desha të ju njoftoj se kam hapur nje forum i cili ka tematiken e njejte , pra diskutime lidhur me UPPZ . Kam nderin te ju ftoj ne forumin ne fjale.
Nga ana ime me duket se eshte nje forum me profesional , ngase ky ketu ka goxha reklama te tepruara .

www.uppz.tk

Ju faleminderit per mirekuptim.

Ne pritje te antareve te rinje , pse jo edhe antare te stafit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Not permitted   7th October 2011, 17:40

Vg... reklamat jane te ndaluara ne forum...

Sipas meje nuk ka nevoje per shume forume me te njejten tematike... forumi jone me kohe do te ndertohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vg
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 12408
Reputacioni : -1
Join date : 07/10/2011
Drejtimi : TIT

MesazhTitulli: Re: Not permitted   7th October 2011, 17:53

Me duket se ai eshte me profesional dhe me serioz . Me kohe edhe ai do te ndertohet , Je i mireseardhur . Nese keni deshir , i gjithe stafi mund te barteni me te njejtat grada. Ju faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Not permitted   7th October 2011, 18:02

Vg mendoj se me mire eshte qe ne kete forum te vazhdojme pasi eshte problem qe te gjithe te bartemi, perderisa ti mund te qendrosh ketu.

Eshte zgjedhja jote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 12458
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 27
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 00:26

Ky forumi ku jemi ,pra uni-prizren.albanianforum.net,besoj qe edhe me shtimin e antarve,do jete perfekt,do ishte qe vetem nje forum i tille te jete,e te jete ky qe jemi ktu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 00:32

Besoj se edhe te tjeret mendojne njejte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 12:35

E pash edhe ate forumin tjeter, edhe eshte shum me i mire, edhe ka version te ri, por ketu eshte me mir, mos te behemi edhe ne si shum parti me nje qellim ju lutem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 12458
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 27
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 12:36

Ky forum shume i mire,veq ka nevoje per ma shume antar,po besoj qe me fillimin e vitit akademik,shpejt do vijne edhe antart ktu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 12:41

Ju faleminderit per perkrahjen tuaj.

Edhe une mendoj qe forumi do te jete me shume i frekuentuar pasi te njohtohen studentet, sepse shume pak dijne per forumin.

Ndoshta na duhet pak marketing.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 12458
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 27
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 12:44

Mendoj qe po ,sidomos ato fletushkat ne qofse behen e shperndahen,do ishte nje ide e mire e qe do kete efekt meniher,pasi studentat do kene nje forum ku mund te bisedojne per gjerat qe ndodhin ne universitet,por edhe ta ndihmojne njeri tjetrin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Not permitted   8th October 2011, 12:46

Ide shume e mire nga Gashi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Not permitted   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Not permitted
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Administratoret dhe moderatoret :: Ankesat dhe sygjerimet tuaja-
Kërce tek: