Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Power Translator World Edition 15 v 3.1r9

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13789
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Power Translator World Edition 15 v 3.1r9   2nd October 2011, 16:10Gjuhet:English, Chinese, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Polish, Spanish, Russian and Ukrainian
Failet qe translaton:FileTrans translates ‘text only’, Microsoft Word, HTML, RTF, PDF, and XML files.
OS : Win XP/2000/Vista/Win 7
Language : Multilingual

Kodi:
http://www.wupload.com/file/209878227
http://www.wupload.com/file/209878239
http://www.wupload.com/file/209878232
http://www.wupload.com/file/209878284

http://www.uploadic.com/1ubuni7onn1u
http://www.uploadic.com/nbdelg00gfyq
http://www.uploadic.com/na43ninn8gb2
http://www.uploadic.com/k4zv1kt4cmnu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Power Translator World Edition 15 v 3.1r9
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Working :: Downloads (Shkarkime)-
Kërce tek: