Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje Uppz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lirimmorina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13333
Reputacioni : 0
Join date : 06/04/2011
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Pershendetje Uppz   6th April 2011, 18:54

Pershendetje Uppz mvjen mir qe e keni bere nje forum ne lidhe me uppz eshet nje gjest shum i mir ju uroj suksese...

Jam Lirim Morina
Drejtimi Software Design-SD
Grupi-1
Vendi:Prizren
I udhezuar nga:Veton Rifaj:D


Ju pershendes me tmira...Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 13623
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Uppz   6th April 2011, 20:18

willkomen klungee Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Uppz   7th April 2011, 20:14

Pershendetje lirim.

Te uroj mire se ardhje ne forumin e UPPZ, dhe shpresoj se do te ia kalosh mire ne forum, shpresoj qe edhe kontributi yt te mos mungoj, pasi forumi eshte veq ne start dhe ka nevoje per anetare dhe aktivizim.

Gjithe te mirat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Uppz   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje Uppz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: