Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?

Shko poshtë 

A jeni te kenaqur me kushtet e UPPZ?
Pak
43%
 43% [ 3 ]
Mesatarisht
29%
 29% [ 2 ]
Kenaqshem
28%
 28% [ 2 ]
Shume
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   27th March 2011, 09:53

Jepni pergjigjet tuaja, duke votuar dhe duke shtuar ate qe keni per te thene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
mirsadi_90
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13848
Reputacioni : 0
Join date : 23/03/2011
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   27th March 2011, 13:33

Kenaqshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.flickr.com/photos/cadi_90/
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   27th March 2011, 16:49

Edhe une mendoj qe kenaqshem, por inshalla edhe ma mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
lirimmorina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13778
Reputacioni : 0
Join date : 06/04/2011
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   6th April 2011, 19:14

Valla mesatarisht mos me rrejt tash :$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14068
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   6th April 2011, 20:11

Përshendetje!

Pasi që isha në Universitetin e Prishtinës gjatë semsetrit të parë, tani që shoh se çfarë bëhet këtu, për vete jam pak i kënaqur për fat të keq, por shpresojmë se do të bëhët më mirë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   7th April 2011, 19:21

Shpresojme sepse eshte tmerr, qe kemi filluar semestrin e dyte, e akoma nuk jemi pajisur me ID card.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14244
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   30th September 2011, 16:27

Pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A jeni te kenaqur me kushtet qe ofron UPPZ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: