Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per ata qe regjistrohen

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   2nd October 2011, 13:44

Forumi ka 149 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Faruk

Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit, dhe anetari i fundit i regjistruar eshte Faruki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   7th October 2011, 19:27

Forumi ka 163 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vg


Pershendetje per te gjithe anetaret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   16th October 2011, 13:49

Forumi ka 181 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri metushe hoxha


Pershendetje per anetaret qe jane regjistruar se fundi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   21st October 2011, 19:04

Forumi ka 189 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kolgeci


Pershendetje per tete anetaret e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   22nd October 2011, 21:56

Forumi ka 191 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Hekurani


Pershendetje per dy anetaret e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   30th October 2011, 11:16

Forumi ka 206 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri hazir.bajrami


Pershendetje per te gjithe anetaret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   7th November 2011, 15:30

Forumi ka 226 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri eurela


Pershendetje pe 20 anetaret qe jane regjistruar se fundi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   10th November 2011, 15:03

Forumi ka 240 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri liridona


Pershendetje per anetaret e fundit, dhe e fundit liridona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   12th November 2011, 20:16

Forumi ka 248 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhuljo


I fundit eshte xhuljo, pershendetje per tete anetaret qe jane regjistruar se fundi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
mia
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 18
Pikët : 13173
Reputacioni : 0
Join date : 07/11/2011

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   13th November 2011, 13:41

Nje Pershendetje Per Lirimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   19th November 2011, 21:12

Forumi ka 255 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri luleNje pershendetje per lulen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   27th November 2011, 14:48

Forumi ka 272 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri dyKrena


dyKrena??? Shqiponje???!!!!! (Ndoshta afer 28 nentori, Razz)


Nje pershendetje nga anetari i pare deri te anetari 272.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   11th December 2011, 18:58

Forumi ka 292 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri njomza morina


Pershendetje per 20 anetaret e fundit dhe per njomzen se fundi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   20th December 2011, 21:27

Forumi ka 307 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri albanbu


Pershendetje per te gjithe ata qe vizitojne dhe regjistrohen ne forumin e UPz-se.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   26th December 2011, 21:17

Forumi ka 314 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri briselda


Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   31st December 2011, 15:32

Forumi ka 319 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri sabri1968


Pershendetje per sabrine dhe te tjeret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   8th January 2012, 17:27

Forumi ka 330 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri DEFRIM KASTRATI


I pershendesim anetaret e rinje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   18th January 2012, 21:25

Forumi ka 342 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Blerina


Pershendetje per ata qe se fundi jane ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   25th January 2012, 21:14

Forumi ka 351 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri du te regjistrohemPershendetje

dhe te themi se "je regjistruar"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   5th February 2012, 20:30

Forumi ka 364 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LiridonPershendetje per te gjithe anetaret qe jane regjistruar deri me tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   16th February 2012, 20:50

Forumi ka 380 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri PUNONJESE SOCIALE


Wow... peshendetje per kete te fundit dhe per te tjeret perpara punetores sociale.

Nuk eshte cudi nqs ndonje dite rastesisht kalon ketej ndonje deputet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   25th February 2012, 22:23

Forumi ka 389 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri hamzasdrj@gmail.com


Pershendetje per te gjithe anetaret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   4th March 2012, 21:39

Forumi ka 400 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri iliri


Pershendetje edhe per anetarin me nr 400.

Forumi cdo dite shtohet, por anetaret nuk jane aktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   24th March 2012, 23:46

Forumi ka 421 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Sarah *


Pershendetje per 21 anetaret e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   16th April 2012, 10:17

Forumi ka 446 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri anagonda


Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe regjistrohen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per ata qe regjistrohen
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: