Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   27th September 2011, 15:51

Kolege te nderuar, nuk eshte postuar ne webfaqen zyrtare te Universitetit,

por ushtruesi i detyres se rektorit, ka postuar ne fakultet planprogramin per vitet e studimit te te gjitha drejtimeve.

Ne keto flitet, per lendet te cilet do ti kemi gjate vitit, te ndara gjate semestrit dhe oret e ketyre lendeve qe planifikohen te ndahen.

Shpresoj se me vone do te mund te sjellim komplet, ashtu siq jane te postuara...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14053
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   28th September 2011, 10:17

A është e ditur se kur do tl fillojë ky viti i dytë? Disa thonë që jo në tetor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   28th September 2011, 15:03

Per momentin spo dihet asgje... Ushtruese i detyres se rektorit, ka treguar per paraqitjen e vitit te dyte, ka marre vendim, por nuk ka cekur asnje date.... sigurisht shpejt.

Jemi ne pritje Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 45 fotografi të Manhattan në vitet e 40'ta (Foto)
» Universiteti i Bolonjes dhe partizanët me gjysëm opinge
» Pirro Çako: Ju rrëfej 25 vitet me Invën, nuk ia fal lidhjen e shpejtë me një burrë tjetër
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisë kosovare, Ramiz Kelmendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: