Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vendimi per hapjen e Universitetit Publik te Prizrenit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Vendimi per hapjen e Universitetit Publik te Prizrenit   18th February 2011, 18:52

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Vendimi per hapjen e Universitetit Publik te Prizrenit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmë propozimin për themelimin e Universitetit publik në gjuhën shqipe
» Rektori i Universitetit të Prishtinës, akuzat e Reçicës i quan çmenduri
» Agim Gashi:FALENDERIM PUBLIK
» Mentor Thaqi: Humanizmi, Bujaria dhe Patriotizmi, kanë një emër të përbashkët, quhet: Atdhedashuri! Falënderim publik për Tal Babanaj!!!
» AGIM GASHI - KUR SULMON PROVESORI I UNIVERSITETIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: